przez | 1 listopada, 2023

20 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona – św. Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczęliśmy Mszą Świętą w naszym kościele parafialnym. Msza Święta została wzbogacona o piękny śpiew przygotowany przez panią Dorotę Sarapatę wraz z uczennicami z klasy V. Następnie powróciliśmy do szkoły, gdzie każda klasa miała za zadanie przygotować krótki filmik opowiadający o naszym Patronie – Janie Pawle II. Wszyscy świetnie poradzili sobie z zadaniem! Na koniec wraz z pocztem sztandarowym przeszliśmy do sali gimnastycznej. Wszyscy obecni odśpiewali Hymn Szkoły, Hymn Rodziny Szkół Jana Pawła II oraz kilka innych pieśni religijnych. Dzień Patrona Szkoły jest dla nas zawsze ważnym i niesamowitym przeżyciem.