przez | 2 października, 2023

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs czytelniczo-plastyczny : „Pontyfikat świętego Jana Pawła II w moim sercu”.

Cel:

– uczczenie 45. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową;

-zapoznanie z najważniejszymi wydarzeniami Pontyfikatu Św. Jana Pawła II (od 16 X 1978r. do 2.04. 2005r.);

– rozwijanie twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży;

Konkurs przeznaczony dla uczniów klas I-VII. Prace należy dostarczyć do biblioteki szkolnej, do 11 października 2023r.

Z tyłu pracy proszę umieścić metryczkę: imię i nazwisko, klasa, nazwa wydarzenia (jeśli ktoś pomagał podczas wykonywania pracy- proszę podać Jego imię  i nazwisko)

Zadanie:

Na podstawie poznanych informacji, zdjęć, albumów należy wybrać jedno z wydarzeń Pontyfikatu Św. Jana Pawła II (najbliższe Waszemu sercu) i wykonać pracę przestrzenną w pudełku (pudełko po butach, w pozycji pionowej, szersza część pudełka- to podstawa, tak, jak byśmy patrzyli na ekran telewizora, wzór w bibliotece).

Komisja konkursowa, biorąc pod uwagę kryteria  oceniania -zgodność z tematem, estetykę wykonania, pomysłowość i oryginalność  – wybierze najpiękniejsze prace.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody, dla pozostałych uczestników-upominki.

Chętnie  rozwiążę wszelkie problemy i wątpliwości związane z Konkursem-proszę tylko  je do mnie zgłosić.

Zachęcam do licznego udziału!

Bibliotekarz – Jadwiga Żak