Konkurs wiedzy o rzemiośle – II edycja

przez | 24 września, 2023

Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych I-VIII z terenu naszego działania do udziału w II edycji konkursu pod hasłem “Jakie znasz zawody rzemieślnicze?”. To wyjątkowe wydarzenie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem!

Cel konkursu: Kształtowanie pozytywnego wizerunku zawodów rzemieślniczych oraz promowanie wiedzy o lokalnym rynku pracy.

Dla kogo: Dzieci i młodzież, które chcą poznać tajniki zawodów rzemieślniczych i rozwijać swoją wiedzę.

Zadanie konkursowe: Stworzenie prac plastycznych przedstawiających osoby wykonujące różne zawody rzemieślnicze. Wasze prace powinny odzwierciedlać wiedzę na temat przedstawionego zawodu oraz skupiać się na pozytywnych aspektach pracy rzemieślnika.

Nagrody: Czekają atrakcyjne nagrody dla laureatów!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie, który jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Warszawie. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o fascynującym świecie zawodów rzemieślniczych i wyrazić swoją twórczość.

Sprawdź regulamin, dowiedz się więcej i zgłoś swoje prace już teraz!