Dzień bez plecaka

przez | 13 czerwca, 2023

12 czerwca 2023 roku Samorząd Uczniowski, tak jak w roku szkolnym 2021/2022, zorganizował w szkole „Dzień bez plecaka”. Zabawa polegała na tym, by przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory i książki, ale w czymkolwiek innym niż standardowe plecaki. Liczyła się pomysłowość i spryt – książki, zeszyty i inne artykuły szkolne można było spakować w dowolny, zabawny sposób. Najbardziej kreatywne „plecaki” zostały nagrodzone przez Panią Dyrektor.
Uczniowie SP nr 1 wykazali się kreatywnością i przynieśli swoje szkolne przybory oraz książki zapakowane na różne sposoby, np. w wózkach dla niemowlaków, walizkach, wiaderkach, grillu, koszykach piknikowych, fotelikach samochodowych, koszykach na zakupy, transporterach dla zwierząt, poduszkach, samochodzikach! Zdarzały się również skrzynki na narzędzia, chlebaki, a nawet pralka wykonana własnoręcznie czy namiot.
Zobaczcie, jak wyglądał „dzień bez plecaka” w naszej szkole.
Maja Kęsek, przewodnicząca SU