Warsztaty plastyczne i florystyczne w klasie III

przez | 16 kwietnia, 2023

W okresie przedświątecznym uczniowie klasy III wzięli udział w dwóch rodzajach warsztatów przygotowanych przez ich mamy. W dniu 28.03 uczniowie wykonywali wielkanocne palmy z materiałów przygotowanych przez mamę Julii Morek p. Natalię. Pod jej czujnym okiem dzieci robiły palmy według własnego pomysłu i twórczej inwencji. Wykonane palmy poświęcono w Niedzielę Palmową. W dniu 03.04. odbyły się drugie warsztaty zorganizowane przez mamę Antoniego Bienieckiego p. Anię. Tym razem uczniowie zabawili się w ogrodników. Wysadzali do ozdobnej doniczki sadzonki bratków. Następnie kompozycję kwiatową udekorowali wielkanocnymi ozdobami. Oba wydarzenia uwieczniła na zdjęciach mama Alexa p. Bogumiła Maciasz. Wszystkim mamom serdecznie dziękujemy!