Wojewódzki Konkurs Ekologiczny “Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem”

przez | 26 lutego, 2023

W roku szkolnym 2022/2023 serdecznie zapraszamy do udziału w 6. edycji ekologicznego konkursu plastycznego “Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem” organizowanego przez Prywatną Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 im. Noblistów Polskich w Krakowie.

Tegoroczna tematyka konkursu to “Stop zmianom klimatycznym.”. Zadaniem uczniów jest wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu, na którym forma graficzna łączy się z hasłem.
Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów województwa małopolskiego. Skierowany on jest do dzieci i młodzieży z  klas 1-8 szkół podstawowych oraz szkół średnich.
Nagrodzone prace zostaną wykorzystane do stworzenia kalendarza wydanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.