Turniej świąteczno – mikołajkowy w tenisie stołowym

przez | 22 grudnia, 2022

Turniej mikołajkowo-świąteczny odbył się 16.12.2022 w naszej szkole. Udział wzięli uczniowie i uczennice naszej szkoły. Podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe – młodszą i starszą w taki sposób, aby w każdej z grup była podobna liczba uczestników. W grupie młodszej zwyciężyła Wiktoria Elżbieciak, natomiast w grupie starszej Kuba Kręcioch. Na zdjęciach z nagrodami ustawieni są zawodnicy w taki sposób, że najbardziej lewej strony na zdjęciu znajduje się zwycięzca, kolejne osoby ze zdjęcia zajęły odpowiednio kolejne miejsca.

Co do nagród – ufundowały jest starostwo powiatowe w Wadowicach, Gmina Wadowice, Ministerstwo Sportu i Turystyki. W nagrodach znajdowały się m.in.: artykuły szkolne (kredki, pisaki, notesy), bidony, kubki termiczne, ręczniki szybkoschnące, czapki, koszulki.

Gabriel Gołda