XVII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II – wyniki

przez | 3 maja, 2022

Miło nam ogłosić, że po podliczeniu wszystkich punktów (średnia pkt z recytacji i średnią pkt z testu)

I miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim (60,32 pkt/65pkt) – Klaudia Faber, Natalia Marszałek, Dominik Stawowy, opiekun ks. Wiesław Widuch.

II miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Szkolno- Przedszkolne go w Zarzycach Wielkich (50,32 pkt/65 pkt) – Julita Radwan, Weronka Malina, Norbert Słonina, opiekun P. Urszula Rachwał.

III miejsce reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym (48,32 pkt/65 pkt) – Izabela Różycka, Martyna Wróbel, Judyta Żak, opiekun P. Marek Zięba oraz P. Edyta Frączek.

Gratulujemy zwycięzcom i ich Opiekunom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i Opiekunom, za udział i trud włożony w przygotowanie do Konkursu.

Dla nas, Organizatorów każdy uczestnik jest wygrany. Punkty są ważne, ale liczy się udział i reprezentowanie szkoły, w Konkursie, który jest poświęcony naszemu Rodakowi – Św. Janowi Pawłowi.

Elżbieta Warchał, Małgorzata Job – Rozum, Jadwiga Żak – organizatorki konkursu