X edycja międzyszkolnego konkursu „Jan Paweł II: Przyjaciel i Mistrz Młodych”

przez | 28 lutego, 2022

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Uczniowie Zespołu Szkół Centralnego Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy, a także Proboszcz parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Radoczy serdecznie zapraszają uczniów klas 7 oraz 8 szkoły podstawowej wraz ze swoimi opiekunami i katechetami na:

IX edycję międzyszkolnego konkursu „Jan Paweł II: Przyjaciel i Mistrz Młodych”

który odbędzie się 1 kwietnia br. /piątek/ o godz. 9:00 na terenie Zespołu Szkół.
W konkursie uczestniczyć będą 4-osobowe delegacje wyłonione spośród klas 7 i 8 szkoły podstawowej pod opieką swoich katechetów.
W programie wydarzenia 30-minutowa część teoretyczna egzaminu połączona z innowacyjną 15-minutową częścią praktyczną w formie teleturnieju oraz konferencja wielkopostna księdza gościa połączona z animacją szkolnego Zespołu Muzycznego No name.
Przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz upominki dla wszystkich uczestników konkursu!
W trakcie wydarzenia serwujemy poczęstunek dla każdego z zaproszonych gości oraz uczestników.

Zgłoszenia należy dokonywać w terminie do 25 marca 2022 r. do godz. 12:00.

Więcej informacji o konkursie w załączonym regulaminie i karcie zgłoszeń uczestnika oraz na stronie internetowej radocza.edu.pl w zakładce Szkoła < Konkurs JP2.