przez | 1 czerwca, 2021

1 czerwca to z pewnością jeden z najbardziej oczekiwanych dni w ciągu roku przez każde dziecko. Z okazji tego święta w naszej szkole zostały zorganizowane przeróżne zajęcia dla wszystkich dzieci. Klasy I – III wybrały się na wycieczki plenerowe po okolicy, klasa VII uczestniczyła w Rajdzie Wagabunda, natomiast klasa IV, VI a, VI b oraz VIII uczestniczyły w grach i zabawach na świeżym powietrzu oraz rozgrywkach sportowych. Najmłodsi natomiast spędzili ten dzień bawiąc się na dmuchańcach, malując twarze oraz uczestnicząc w różnych zabawach. Podczas tego dnia zostały rozdane nagrody dla laureatów plebiscytu Uczniowie Roku oraz nagrody z konkursu organizowanego przez bibliotekę szkolną z okazji 101 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II – patrona naszej szkoły.
Wszystkim gratulujemy! Bawiliśmy się wspaniale:)
Dziękujemy wszystkim nauczycielom za zaangażowanie, rodzicom klas 0a i 0b oraz Radzie Rodziców za pomoc w organizacji tego święta.